CIDEC    
ÜIK
Estonian Winter Schools in Computer Science    
Eesti arvutiteaduse talvekoolid
EWSCS 2007
EATTK 2007

12th Estonian Winter School in Computer Science (EWSCS)
XII Eesti Arvutiteaduse Talvekool

Palmse, Estonia, March 4-9, 2007

under the auspices of European Educational Forum

AGENDA


 

Sunday, March 4

Pühapäev, 4. märts

17.00 Departure from Inst. of Cybernetics (Akadeemia tee 21) Ärasõit KübI juurest
~17.20 Departure from Kalev Spa Hotel (Aia 18) Ärasõit Kalev Spa Hotelli juurest
~17.35 Departure from Intercity Bus Station (Lastekodu 46) Ärasõit Bussijaama juurest
~17.50 Departure from Airport Ärasõit Lennujaama juurest
~18.50Arrival and check-inSaabumine
19.00 Dinner Õhtusöök

 

Monday, March 5

Esmaspäev, 5. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
08.50 Opening Avamine
09.00 - 10.30 Gheorghe Păun "MEMBRANE COMPUTING: POWER, EFFICIENCY, APPLICATIONS I" (details)
10.30 - 10.50 Coffee break Kohvipaus
10.50 - 12.20 Ingemar J. Cox "PRINCIPLES OF DIGITAL WATERMARKING I" (details)
12.30 Lunch Lõunasöök
14.30 - 16.00 Anna Ingólfsdóttir "REACTIVE SYSTEMS: MODELLING, SPECIFICATION AND VERIFICATION I" (details)
16.00 - 16.20 Coffee break Kohvipaus
16.20 - 17.50 Arvind "SYNTHESIS OF PARALLEL PROGRAMS I" (details)
17.50 - 18.05 Posters intro
19.00 Evening meal and discussions Õhtusöök ja diskussioonid

 

Tuesday, March 6

Teisipäev, 6. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 10.30Ingemar J. Cox "PRINCIPLES OF DIGITAL WATERMARKING II" (details)
10.30 - 10.50Coffee breakKohvipaus
10.50 - 12.20 Anna Ingólfsdóttir "REACTIVE SYSTEMS: MODELLING, SPECIFICATION AND VERIFICATION II" (details)
12.30LunchLõunasöök
14.30 - 16.00 Gheorghe Păun "MEMBRANE COMPUTING: POWER, EFFICIENCY, APPLICATIONS II" (details)
16.00 - 16.20Coffee break Kohvipaus
16.20 - 17.50 Ingemar J. Cox "PRINCIPLES OF DIGITAL WATERMARKING III" (details)
17.50 - 18.05 Break Paus
18.05 - 18.45 Students' presentations:
Vesal Vojdani Completely Generic As-Path-Sensitive-As-Necessary Multithreaded API Analysis (abstract)
Antti Hyvärinen Efficient Parallel SAT Solving in Grids (abstract)
19.00 Evening meal and discussions Õhtusöök ja diskussioonid
20.00 ... Sauna Saun

 

Wednesday, March 7

Kolmapäev, 7. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - ~12.30 Excursion: Sagadi Manor House, walking the beaver's trail, Palmse Manor House
12.30LunchLõunasöök
14.30 - 16.00 Arvind "SYNTHESIS OF PARALLEL PROGRAMS II" (details)
16.00 - 16.20Coffee break Kohvipaus
16.20 - 17.50 Moti Yung "SELF-PROTECTING CRYPTOSYSTEMS I" (details)
17.50 - 18.05 Break Paus
18.05 - 18.45 Students' presentations:
Oleg Medvedev Optimal Basic Block Reordering via Hammock Decomposition (abstract)
Ando Saabas Type Systems for Optimizing Stack-Based Code (abstract)
19.00 Evening meal and discussions Õhtusöök ja diskussioonid

 

Thursday, March 8

Neljapäev, 8. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 10.30Anna Ingólfsdóttir "REACTIVE SYSTEMS: MODELLING, SPECIFICATION AND VERIFICATION III" (details)
10.30 - 10.50Coffee breakKohvipaus
10.50 - 12.20Gheorghe Păun "MEMBRANE COMPUTING: POWER, EFFICIENCY, APPLICATIONS III" (details)
12.30LunchLõunasöök
14.30 - 16.00Moti Yung "SELF-PROTECTING CRYPTOSYSTEMS II" (details)
16.00 - 16.30 Coffee break Kohvipaus
16.30 - 17.30 Students' presentations:
Reina Käärik Generalised Edit Distance (abstract)
Dan Bogdanov Framework for Fast Prototyping of Secure Computations (abstract)
Silvio Capobianco On Basic Process Algebra with Interrupt (abstract)
18.45 ... Bus to dinner at Altja Inn Buss õhtusöögile Altja Kõrtsis
22.30 ... Bus back to Palmse Buss tagasi Palmsesse

 

Friday, March 9

Reede, 9. märts

08.00 - 08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 - 10.30 Arvind "SYNTHESIS OF PARALLEL PROGRAMS III" (details)
10.30 - 10.50 Coffee break Kohvipaus
10.50 - 12.20 Moti Yung "SELF-PROTECTING CRYPTOSYSTEMS III" (details)
12.20 - 12.30 Closing Lõpetamine
12.30 Lunch Lõunasöök
14.00 Check-out and departure Ärasõit

http://www.cs.ioc.ee/yik/schools/win2007/

Modified Feb 28, 2007 11:56