ÜIK logo


AGENDA / KAVA

Fourth Estonian Winter School in Computer Science
IV Eesti Arvutiteaduse Talvekool

FEB 28 - MAR 04, 1999


Sunday
February 28

Pühapäev
28.veebruar

16.30 Departure from Inst. of Cybernetics Ärasõit KübI juurest
~19.00 Arrival Saabumine
19.00 Dinner Õhtusöök

Monday
March 1

Esmaspäev
1. märts

08.00–08.45 Breakfast Hommikusöök
09.00 Opening Avamine
09.00 – 11.00 R. Kieburtz "Coalgebraic techniques for reactive functional programming I"
11.00 – 11.30 Coffee break Kohvipaus
11.30 – 13.30 J.Gibbons "Algebraic and co-algebraic methods for calculating functional programs I"
13.30 – 15.00 Lunch Lõunasöök
15.00 – 17.00 Y. Lakhnech "Model-Checking Reactive Systems I: Branching-time"
17.00 – 17.30 Coffee break Kohvipaus
17.30 – 19.00 Students' presentations
Introduction to Human-Computer Interaction Volker Schoech
Modeling Radar Coverage Using AI Techniques Vahur Kotkas
Effects of Kolmogorov Complexity Present in Inductive Inference as Well Juris Smotrovs
19:00 Dinner & Discussions Õhtusöök ja diskussioonid

Tuesday
March 2

Teisipäev
2. märts

08.00–08.30 Breakfast Hommikusöök
8.30 – 10.00 Y.Lakhnech "Model-Checking Reactive Systems IIa: Linear-time, operational specifications"
10.00 – 10.30 Coffee break Kohvipaus
10.30 – 12.00 R. Kieburtz "Coalgebraic techniques for reactive functional programming II"
12.15 – 13.45 J. Gibbons "Algebraic and co-algebraic methods for calculating functional programs II"
13.45 – 15.00 Lunch Lõunasöök
15.00 – 17.00 B. Schoenmakers "Modern cryptographic protocols for electronic voting and electronic payments I"
17.00 – 17.30 Coffee break Kohvipaus
17.30 – 19.00 Students' presentations
Verification of Hybrid Systems: Temperature Control System Marko Kääramees
Java Class Library Verification - vector.java Joachim van den Berg
19:00 Dinner & Sauna Õhtusöök ja saun

Wednesday
March 3

Kolmapäev
3. märts

08.00–08.30 Breakfast Hommikusöök
8.30 – 10.00 B. Schoenmakers "Modern cryptographic protocols for electronic voting"
10.00 – 10.30 Coffee break Kohvipaus
10.30 – 12.00 R.Kieburtz "Coalgebraic techniques for reactive functional programming III"
12.15 – 13.45 J. Gibbons "Algebraic and co-algebraic methods for calculating functional programs III"
13.45 – 15.00 Lunch Lõunasöök
15.00 – 17.00 Y. Lakhnech "Model-Checking Reactive Systems IIb: Linear-time, declarative specifications"
17.00 – 17.30 Coffee break Kohvipaus
17.30 – 19.00 Students' presentations
New Linking Schemes for Digital Time-Stamping Peeter laud
Security of Time-Stamping Helger Lipmaa
19:00 Dinner & Diskussions Õhtusöök ja diskussioonid

Thursday
March 4

Neljapäev
4. märts

08.00–08.30 Breakfast Hommikusöök
8.30 – 10.00 R. Kieburtz "Coalgebraic techniques for reactive functional programming IV"
10.00 – 10.30 Coffee break Kohvipaus
10.30 – 12.00 J.Gibbons "Algebraic and co-algebraic methods for calculating functional programs IV"
12.15 – 13.45 B.Schoenmakers "Modern cryptographic protocols for electronic payments"
13.45 – 14.00 Closing Lõpetamine
14.00 Lunch and Departure Lõunasöök ja Lahkumine Palmsest

26/02/1999
monika@cs.ioc.ee

BACK to INFO TAGASI INFOLEHELE