ÜIK logo


PARTICIPANTS
OSAVÕTJAD

Fourth Estonian Winter School in Computer Science
IV Eesti Arvutiteaduse Talvekool

FEB 28 - MAR 4, 1999


Lecturers
Lektorid

Prof. Jeremy GIBBONS Oxford Brookes University, UK jgibbons@brookes.ac.uk
Prof. Richard KIEBURTZ Oregon Graduate Institute, USA dick@cse.ogi.edu
Dr. Yassine LAKHNECH University of Kiel, Germany yl@informatik.uni-kiel.de
Dr. ir. Berry SCHOENMAKERS Eindhoven University of Technology
The Netherlands
berry@win.tue.nl

Organisers
Korraldajad

Prof. Jaan Penjam TTU / IoC jaan@cs.ioc.ee
Monika Perkmann TTU - IoC monika@cs.ioc.ee
Tarmo Uustalu KTH, Inst för teleinformatik, Sweden tarmo@it.kth.se
Prof. Jüri Vain TTU / IoC and Computer Centre vain@ioc.ee

Tallinn Technical University

Tallinna Tehnikaülikool

Ahto Buldas Inst. of Informatics ahtbu@cyber.ee
Juhan Ernits Institute of Cybernetics juhan@sool.ioc.ee
Ain Ilves Institute of Computer Control ailves@eha.va.ttu.ee
Maria Jürimaa Inst. of Informatics mariaj@ttu.ee
Marko Kääramees Institute of Cybernetics marko@ioc.ee
Kristiina Kindel Institute of Cybernetics kristina@cs.ioc.ee
Vahur Kotkas Institute of Cybernetics vahur@cs.ioc.ee
Jüri Põldre Inst. of Computer Engineering jp@pld.ttu.ee
Valdo Praust Inst. of Computer Control valdo@eik.ee
Jelena Sanko Inst. of Computer Engineering jelena@cs.ioc.ee
Rando Valt Inst. of Computer Control rando.valt@tieto.ee

University of Tartu

Tartu Ülikool

Priit Karu Institute of Computer Science pk@ut.ee
Olga Kislitsina Institute of Computer Science olgak@ut.ee
Peeter Laud Institute of Computer Science peeter@tartu.cyber.ee
Helger Lipmaa Institute of Computer Science helger@cyber.ee
Kati Metsalu Institute of Pure Mathematics kati_m@ut.ee
Härmel Nestra Institute of Computer Science nestra@cs.ut.ee
Tiina Nirk Institute of Computer Science tiinan@ut.ee
Reimo Palm Institute of Computer Science reimo_p@ut.ee
Meelis Roos Institute of Computer Science mroos@tartu.cyber.ee
Indrek Sander Institute of Computer Science inc@pb.uninet.ee
Olga Sokratova Institute of Computer Science olga@cs.ut.ee
Prof. Mati Tombak Institute of Computer Science mati@cs.ut.ee
Albert Tumanov Institute of Computer Science albertt@crebit.ee
Varmo Vene Institute of Computer Science varmo@cs.ut.ee

Other students

Muud tudengid

Juris Smotrovs University of Latvia
Institute of Mathematics and Computer Science
Juris.Smotrovs@dati.lv
Maris Valdats University of Latvia / Computer Science maris@datapro.lv
Joachim van den Berg University of Nijmegen / CSI joachim@cs.kun.nl
Volker Schoech University of Trier/Germany / CS, Psychology schoech@gmx.de
Albertas Mickenas Vilnius University / Faculty of mathematics destruir@post.5ci.lt

27/02/1999
monika@cs.ioc.ee

BACK to INFO TAGASI INFOLEHELE