Seminar “Formaalsed meetodid tarkvaratehnikas”

Töökindlate Arvutisüsteemide Uurimise Keskus korraldab 11.septembril 2003 Tartu Ülikooli Matemaatika-Informaatikateaduskonna hoones seminariettekannete päeva. Eesmärk on anda tippkeskuse liikmetele ja nendega seotud uurimisgruppidele võimalus tutvustada oma käesoleva aja tulemusi ning plaane-ideid. Korraldajate sooviks on tihendada erinevate uurimisrühmade vahelisi sidemeid ning luua eeldusi aktiivsemaks koostööks.  Seminar on avalik, kõik huvilised on oodatud!

Ettekannete nimekiri on kokkupanemisel ja ilmub lõplikul kujul siia lehele mõni päev enne seminaride päeva.

Registreerimiseks palume saata email Jaan Penjamile aadressil jaan@cs.ioc.ee. Tallinnast sõitjad, kes ei lähe autoga, võivad tutvuda bussi- või rongiplaaniga. Tartu on väike linn: kui jõuate bussi- või raudteejaama 15 minutit enne seminaride algust, jõuate jalutades seminaripaika (Liivi tn. 2, ATI seminariruum) õigeks ajaks kohale. Tartus on ka kaunis komme alustada kõiki ettevõtmisi nn akadeemilise veerandiga. Kui seminaride algus on välja kuulutatud kell 10, siis tegelikult alustatakse täpselt kell 10:15.

Osavõtutasu ei ole ning lõunasöök on osavõtjatele igaühe enda valikul ja kulul.

Formaalsete meetodite seminaride päev on täienduseks Töökindlate Arvutisüsteemide Uurimise Keskus toetusel korraldatavatele arvutiteaduse teooriapäevadele.


 


 


 

Jaan Penjam
Merik Meriste
Varmo Vene
Viimane uuendus 3.9.2003